| Bucur_Emil_1997 a întrebat:

BUNA am 17 ani si vreau sa incep sa castig si eu niste bani! Vreau sa imi dati si mie niste solutii!

9 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Ai putea sa te angajezi la un restaurant ce cauta debarasatori de farfurii etc.
Sau, de impartit pliante.
Si ultima varianta ar fi sa castigi la loto 6/49laughing

| an0therkid a răspuns:

Imparti fluturasi

| AnaSuricata a răspuns:

SuperBingo Metropolis este cea mai buna varianta. big grin

| RobertGaming a răspuns:

Bingo,6/49 faci temele la alti:]]] asta faceam eu tunzi iarba la altii speli covoare la alti iei lucruri ieftine le vinzi scumpe sunt multe solutii crede-ma:]]]. Funda?

| AdrianaCatalina a răspuns:

Incearca pe site-urile de tip ptc, ttp://dollarsincome.com/-366703.htm pe site-ul asta doar trebuie sa dai click pe niste linkuri si sa astepti, faci in jur de un euro pe zi iar daca mai ai si referrali activi poti strange mai multi. Si chiar nu e teapa, eu sunt multumita de banii pe care i-am strans pana acum d-aici

| Hagimus16 a răspuns:

Eu tot am 17 ani si deja lucrez in mai multe site-uri sint foarte simple ...nu este nici o minciuna eu am scos bani din site-urile celea! unul din ele cum ar fi http://www.wmmail.ru/index.php?ref=Hagimus16 daca vreai sa afli mai multe intreaba-ma

| Bucur_Emil_1997 explică (pentru Hagimus16):

Nu ma lasa sa iti dau mesajcrying

| FlawlessJj a răspuns:

Hm, gaseste ceva la care te pricepi bine si bazeaza-te, investeste in acel domeniu! Rezultatele nu se vor vedea din prima, dar cu rabdare vei vedea! Spre exemplu, desenul :3 Vei invata sa faci portrete, etc, etc big grin Nu stiu, eu asta as face :3 Mult succes in gasirea domeniului!

| George_Popescu_1988 a răspuns:

Inscrie-te pe acest site: http://www.socialtrade24.de/? ref=8077

Poti castiga bani doar sa dai like-uri pe facebook, like la poze, subcribe si multe alte solutii de facut bani.Conversia este foarte simpla la 50 de banuti obtii un 1 euro.eu deja am facut o cerere de retragere.Bafta la facut bani.