| Marley08 a întrebat:

:3 Am 11 ani si as vrea sa castig niste bani. Tot am vazut ca multi dintre voi raspundeti la intrebari ca astea. cam asa : Ajuta-ti familia etc, fa-te reprezentant AVON etc. dar eu nu vreau avon. nici sa imi ajut parintii ori buicii (suna cam cam laughing ) Cand o sa fiu mare o sa vreau sa ma fac Arhitect. si as cam vrea sa incep de acum pregatirile (dar sa fac si ceva bani). sau daca nu aveti ceva solutii pentru. arhitect de mic laughing atunci spune-ti-mi cum pot sa fac si eu niste bani. :3

Răspuns Câştigător
| alexutzu1981 a răspuns:

Fa-ti un blog legat de arhitectura. Scrie continut unic si util, pune reclame de la adsense si incearca sa-l promovezi prin toate mijloacele posibile (exclus spam ca iti vei distruge blogul si contul de adsense) Atentie insa ca adsense te plateste prin western union si nu cred ca poti ridica banii daca nu ai buletin, insa poti face contul pe numele unuia din parinti si mergi cu ei sa ridice banii ca sa nu ti-i cheltuiasca laughing)

4 răspunsuri:
| Rockat a răspuns:

Descarca-ti,... adica, cumpără-ți Adobe Photoshop, Illustrator si creeaza poze, pe care sa le vinzi, sau sa creezi logo-uri pentru companii, dar asta daca te descurci.

| CreEppY a răspuns:

Nu prea ai cum sa faci bani de la varsta asta, singura solutie ar fi photoshop-ul cum a zis si Rockat dar nu cred ca vei reusi asa ca mai bine astepti alocatia si ceva bacsis de la rude.

| Marley08 explică:

Nu prea ma ajutati.