| DeeaBalboa a întrebat:

Bună am 17ani si a.Si vrea sa ma angajez.Acum intrebarea e pentru cei ce lucreaza in Bacău... vreau sa ma angajez undeva dupa ora 4(pt ca fac scoala)maxim 6ore aveti idee unde m.a si putea angaja? ...Am cautat pe net dar peste tot trebuie sa fii major..Multumesc.

1 răspuns:
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Fortele de Munca este singura institutie Legalizata prin ei te poti angaja fara sa platesti taxe sau mai stiu eu ce. Iti va trebui acordul parintilor ca sunt de acord vei putea lucra doar Part Time ( 4) ore pe zi orele din contract ins atu poti vb cu patronul si poti negocia