| alexa1968 a întrebat:

Buna am 18 ani si 4 luni as dori si eu ceva de munca ....impartit pliante, ziare orice am experienta in domeniu app in Bucuresti va multumesc! happy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA!

| alexa1968 explică:

Spuneti-mi despre ce este vb... happy

| OanaAvon a răspuns:

Nu ti-ar placea sa te ocupi de Avon? Hai sa iti dau un exemplu: eu campania asta am reusit sa ma confirm ca lider, drept rasplata am primit un set de 15 produse + 5% din comenzile reprezentantilor + discount de 30% din comanda mea care a fost de 330 (cam 100 de lei)... Daca te-ar interesa ia id-ul meu: oana_avon077. Te pup!

| alexa1968 explică (pentru OanaAvon):

Sunt rep avon ...ms happy