| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am aplicat pentru un card de cumpărături. M-a sunat de la banca ca s-a trecut peste biroul de credit cu bine...s-a aprobat! Insa mai trebuie verificarea la Anaf maine cand ajung la banca ca sa semnez pentru anaf. Voiam sa va intreb care stiti. La anaf ce poate verifica banca? Dacă în biroul de credit nu am aparut cu nimic?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Verifica veniturile pe care le ai si daca n-ai datorii catre bugetul de stat.

| Mikado998 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Adică datorii însemnând si porniri sau datori către alta banca? Dacă era ma găsea la birou de credit nu?

| Mikado998 a răspuns (pentru Mikado998):

Popriri scuze

| Ioandelasal a răspuns (pentru Mikado998):

Se pare ca nu mi-ai citit atent raspunsul. Mai reciteste-l.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La Anaf se verifica veniturile.