| ackym1 a întrebat:

Bună, am aplicat pentru un credit cetelem online, am vorbit astăzi si documentele semnate de mine nu erau ajunse la ei.În seara asta am primit acest email.
Acest e-mail este un raspuns automat ca urmare a completarii cererii de acordare a creditului nr. 00pp, in cadrul aplicatiei de credite on-line (www.cetelem.ro).
Suntem in masura sa va comunicam faptul ca momentan nu indepliniti conditiile necesare pentru a va comunica o oferta de creditare. In vederea reevaluarii situatiei dvs., ne puteti contacta la nr. de telefon

Au respins creditul sau nu?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

L-au respins cu o formulă foarte diplomatică și elegantă. Pe scurt, răspunsul este - nu -.

| 012345678910bbb a răspuns:

Da, l-au respins.