| Kenvelo123 a întrebat:

Salut am comandat un produs dupa cel.ro prin rate Cetelem si am trimis actele necesare acordarii creditului la sediu, as vrea sa stiu cat dureaza pana imi aproba creditul pentru ca am trimis actele de 3 4 zile si inca nu m au contactat.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia legatura cu ei. Ei se lauda ca te contacteaza in 48 de ore. Uite date de contact (adrese, telefoane, etc): https://www.cetelem.ro/contact

2 răspunsuri:
| Kenvelo123 explică:

Am sunat la ei mi au zis ca in 2 zile si au trecut 4 si.nimic

| Salontanul a răspuns (pentru Kenvelo123):

Nesimtiti! Mai suna pana-i enervezi.