| noOnexoxo a întrebat:

Am cateva intrebari legate de bursa online, si tranzactiile online, forex. Intrebarea este, tranzactia are profit, dar cand imi ramane mie profitul, la sfarsitul zilei sau cand inchid tranzactia?
Tranzactiile le fac de pe paltforma de la www.xtb.ro.

Răspuns Câştigător
| mihaineacsu a răspuns:

Am tranzactionat si eu cu Xtb, sunt de tot rahatul
am facut undeva la 11.000 tranzactionand actiuni, si i-am pierdut pe toti cand nu am putut sa mai inchid o tranzactie
acum colaborez un un broker mult mai bun(daca vrei, ti-l pot recomanda)

Banii iti intra in cont, atunci cand inchizi tranzactia, sau cand pozitia ta atinge take profit-ul (in cazul in care ti-ai si pus)