| Etro a întrebat:

Am dat comanda de 2 pentagrame de pe shipgratis.ro
Vreau sa știu dacă pot plati la poștă când îmi vor veni, deoarece ma făcut confuză la sfârșit arătându-mi ca se așteaptă plata prin cont bancar. Eu nu am așa ceva și nici mama.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti platii la posta, fiindca pachetele nu vor pleca niciodata de la vanzator, fiindca el asteapta intai plata ta, sa-i intre banii inc ontul lui bancar. Cum banii nu intra...el nu are de ce sa trimita pachetele.
Mergi cu factura primita de la ei, la banca mentionata pe facura aia si plateste cu numerar, daca nu aveti cont bancar.