| anonim_4396 a întrebat:

Am dat niste produse Avon la o fata in valoare de 300 de lei, iar acum nu mai primesc banii de la ea. I-am mai pus comenzi de valoarea aceasta in ultimele luni si tot timpul a platit; dar acum s-a bagat in bani si nu mai are de unde sa mi-i dea. Cum as putea sa o fac sa mi-i dea cat mai repede?

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Du-te cu politia peste ea laughing
Am glumit. Sun-o si intreab-o, poate nu are acum banii.

| awsaasasaa a răspuns (pentru Florentina9210):

Foarte util si inteligent raspunsul tau!
La ce raspunsuri dai nu e de mirare ca esti "campionul zilei"winking
Pacat ca alti care chiar sa straduiesc sa dea un raspuns cat de cat bun( si care intr-adevar dau raspunsuri bune) nu sunt luati in considerare.

La cat mai multe raspunsuri de acest gen, "campioano"! :*

laughing)

| Florentina9210 a răspuns (pentru awsaasasaa):

Fraiera ar fi sa iti mai trimita banii. laughing
Am chef de glume in seara asta. Nu e nimic personal.winking Take it easy.