| BlueButterfly97 a întrebat:

Am nevoie urgent de un extras de cont dar nu am cum sa merg la bancă, pot face rost de el online? Dacă da, cum? La BRD am card.
Funda!

5 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Daca nu ai activate (si platite) anumite servicii, nu poti obtine nimic.

| BlueButterfly97 explică (pentru Yuoia):

Am tot în regulă. Cum pot obține un extras de cont online? Repet întrebarea...

| suntserios a răspuns (pentru BlueButterfly97):

Ai internet banking? Daca nu doar banca te ajuta.

| BlueButterfly97 explică (pentru suntserios):

Dacă te referi la aplicația MyBRD mobile, unde îmi arată toată activitatea contului (când intră și când ies bani din cont), atunci da

| Yuoia a răspuns (pentru BlueButterfly97):

In neregula cu Banca, nu poti fi. Dar sunt unele extra-servicii. Nu repeta intrebarea, fiindca stiu ce vrei. Nu stiu ce ai. Dar din raspunsurile tale, inteleg ca nu. NU poti obtine extrasul pana luni, la sediul unei agentii a BRD.