| tudorr a întrebat:

Am o intrebare. A folosit cineva dintre voi Google Adsense Maestro(http://www.dealz.ro/). E adevarat ce se spune?

Răspuns Câştigător
| kevincosty a răspuns:

De ce cumparati astfel de prostii?
Si mai ales ca astfel de tutoriale se gasesc gratis.Va invit la mine pe forum ( www.cpaleadhelp.cz.cc ) si aveti o sectiune unde puteti cere tutoriale fara sa platiti nimic.Chiar acum am introdus Adsense Decoded si multe altele.
Nu ar fi mai bine sa nu mai cumparati astfel de scamuri?

2 răspunsuri:
| iiGabytsa a răspuns:

Nu stiu, dar nu dati click... dupa ce se inchide zice ca ati castigat nu stiu ce prostii, eu le-am primit simai dat si 2 milioane pe ele!

| iiGabytsa a răspuns:

*mi-au cerut 2 milioane pe ele...
N
U

e

adevarat! x(