| Kati120612 a întrebat:

Buna! Am pierdut un card de Revolut de Anglia. Am aplicatia pe telefon de la cardul respectiv. As putea afla datele de pe card? (Ma intereseaza in special sort codul)

Răspuns Câştigător
| undemoralizedfrog a răspuns:

Salutare, nu stiu daca e la fel insa pot sa incerc sa te ajut. Te duci la sectiunea cards iar daca apesi pe un card anume de acolo (single-use virtual card sau multi-use) poti da show details.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Suna urgent Revolut sa blocheze cardul, ca risti ca ala care l-a gasit sau furat sa-l foloseasca si tu s aplaetsti mii de euro paguba.

| Kati120612 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc pentru sfat. Nu aveam bani pe cont.