| Robi28934 a întrebat:

am platit o factura la Vodafone prin PayPoint pe data de 15.2. 2017 si azi 21.2. 2017 pe la 6 am primit mesaj ca factura nu e platita. Ce pot face? Mai primesc banii inapoi?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

II suni si discuti cu ei. Sa ai la indemana chitanta cu care ai platit si numarul ei, ca sa le poti transmite la telefon.
Nu am inteles, de unde sa primesti banii inapoi, daca Vodafone te-a anuntat ca nu a primit nici un ban?

Uite aici experinte proaste patite de altii, tot cu paypoint.
Data viitoare, plateste direct la Vodafone, ca sa nu mai ai asemenea suprize:
https://forum.softpedia.com/......-paypoint/