| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am reusit sa termin pe 2 la concursul winner fun si am primit 500 lei dar bonus ca sa ii rulez, mi se pare o bătaie de joc, cică joci si câștigi bani reali dar in loc de bani reali primesti bonus ca sa rulezi de câteva ori.

De ce nu iti baga bani in contul real?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ca sa le iasa si lor ceva. Daca nu te lacomesti si ai un pic de noroc, ii rulezi si ramii cu ei, apoi poti sa ii retragi.

| Lukasssz a răspuns:

E teapa, de aia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce? Ca sa profite de pe urma fraerilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e promotia lor, concursul nu e terminat la winner fun, mai are un pas, rulajul, tot un concurs ca e greu.bafta
Ai 2 pasi :
1.castigi banii
2.rulezi banii.

Ambele sunt ca un fel de concurs, ai primit pasa in fata portii, trebuie sa reusesti sa si finalizezi ca n-ai facut nimic.