| whiterose26 a întrebat:

am si eu o intrebare.as dona niste bani intr-un cont afisat pe libertatea.ro pentru. caii chinuiti.si nu stiu dca banii pe care eu i-as dona vor ajunge chiar pe medicamentele cailor...sau vor fii folositi de altii in alte scopuri...

uitati aici articolul:http://www. libertatea.ro/detalii/articol/foto-voluntarii-care-au-sa lvat-caii-salbatici-s-au-confruntat-cu-imagini-de-cosmar -336900. html

voi ce spuneti? sa donez? nu e o suma semnificativa de bani cea pe care vreau sa o donez...

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Sa stii ca si eu iubesc foarte mult animalele. Pentru ca problema cailor de care vorbesti a devenit publica cu certitudine se gaseste o rezolvare.
Eu te sfatuiesc ca banii pe care te-ai gandit sa-i donezi in acest scop(nobil de altfel) sa-i folosesti intr-o alta maniera, de exemplu sa pregatesti cateva pachete cu alimente pe care sa le duci la un camin de batrani, un azil, o fundatie care se ocupa de copiii orfani,...
Eu iti doresc multa intelepciune!