| Necunoscutu92 a întrebat:

Pot dona prin paypal daca nu am card și bag bani in wallet pot dona sau baga bani într-un cont apoi sa donez?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai un card atasat de paypal sa poti retrage banii din cont happy cat despre asta cu donatul. da
atasezi un card de contul de paypal, si donezi de pe el cui vrei,
la asociatia cainilor nevazatori
iepurii cu urechi mici
copii infometati din yemen
ce vrei tu practic, poti dona unde vrei, de pe cardul tau happy

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Paypalul nu are card si nici wallet.
Paypalul este o platforma internationala de plati, care-i legat de contul tau bancar, sau de credit cardul tau.
Un cont de paypal il poti obtine doar daca ai peste 18 ani si ai cont bancar sau credit card.
Donatiile se pot face de la un cont de paypal la altul.