| gabytsateiubeste a întrebat:

Buna am si eu o intrebare, e foarte important, am nevoie urgent de 1500 lei stiti cumva de unde pot face un imprumu (in afara de provident) avand in vedere ca nu mai lucrez(momentan)? Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| lcmbobovl a răspuns:

Se poate intocmi un contract notarial cu orice persoana care dispune de aceasta suma. Trebuie in schimb sa lasi ceva garantie care sa acopere suma de bani primita.Prin contract se stabilesc toate detaliile.

| gabytsateiubeste explică (pentru lcmbobovl):

Da stiu dar problema este ca in momentul asta nu cunosc pe nimeni care sa dispuna de suma sau care sa doreasca sa ma imprumute ca am incercat si varianta asta