| BiancaApostol a întrebat:

Va rog din suflet, dacă puteți sa ma ajutați cu un sfat. Am nevoie de un împrumut urgent, mai exact 700 lei. Nu pot face la banca, pentru ca nu am un contract acolo unde lucrez momentan. Va rog din suflet, fără mistouri, prostituție, cămătari, etc. Am nevoie doar de o banca unde pot lua împrumutul, fără să fie nevoie sa dovedesc ca muncesc. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Cauta pe google, o sa gasesti multe firme care iti imprumuta fara adeverinta doar ca dobanzile sunt uriase... Poti imprumuta de la faimilie ori de la prieteni, suma nu este chiar asa de mare.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio banca, niciun ifn nuniti da bani fara sa dovedesti venitul. Ramane sa iei de la cunoscuți

| Furnicuta000 a răspuns:

Nici la Provident sau ceva de genul nu merge?
Nu ai un televizor, telefon ceva sa duci la amanet?

| BiancaApostol explică (pentru Furnicuta000):

Cu Provident-ul nu ma bag, am făcut o simulare și pentru 700 lei, trebuie sa dai înapoi 3500? Deci...

| Furnicuta000 a răspuns (pentru BiancaApostol):

Ori nu ai facut bine simularea ori sunt mega nesimtiti

| Adrian5575 a răspuns:

Cauta pe Google, gasesti cate vrei. Nu stiu sa iti recomand ceva anume. Nu te poate ajuta un prieten sau o ruda?

| BiancaApostol explică (pentru Adrian5575):

Găsesc. dar la fiecare îmi trebuie o adeverință, ceva la mana. Am cautat de mi-au sărit ochii. Rude. din păcate nu pot, și chiar și asa, nu as vrea, pentru ca nu as vrea sa știe nimeni ca am nevoie de bani, m-ar lua la întrebări și as vrea sa știe.