| juliano95 a întrebat:

am si eu o intrebare in domeniul IT, in legatura cu o firma angajatoare de programatori in C#, cu program flexibil sau acasa, daca ma puteti ajuta cu ceva linkuri la vreun site sau va rog contactati-ma la iulius_man, va mulumesc!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Da-mi un PM cu id-ul tau de mess. Daca esti cumva din Bucuresti, te pot pune in legatura cu cineva care are nevoie de programatori. Daca nu, iti dau niste ponturi pentru lucrul de acasa de milioane.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta pe ejobs, bestjobs sunt nenumarate joburi in it