| Bianca_3121 a întrebat:

Buna ...am de facut un proiect trebui sa-mi fac o firma si ma gandeam ca plantez ceva si apoi sa export dar CE? Ma puteti ajuta va rog...sau alte idei sunt bine venite. Mulumesc!

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Poti planta arbusti de catina,care se cauta foarte mult in medicina,poti planta aluni sau plante medicinale(ex,rapita,menta,valeriana,etc). Aceste culturi nu necesita multa intretinere, dar, arbustii (catina si alunii) dau rod dupa cativa ani.

Răspuns utilizator avertizat
| zinedinzidan a răspuns:

Poti incerca cartofi sau rosii cherry

| Bianca_3121 explică:

Ceva care sa nu aibă concurenta mare

| Elianna a răspuns (pentru Bianca_3121):

Ce nu are concurenta mare, nu are nici cautare!

| Bianca_3121 explică (pentru Elianna):

Nu asta era ideea...