| Tipu` a întrebat:

Am si eu o intrebare. La iForex chiar se primesc banii? daca se face profit desigur. happy

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

E o alta inselatorie!

| EUSIATIT a răspuns:

Sincer. eu nu cred. tu poti crede ca vei cistiga nefacind nimic? bani fara munca. ma indoiesc. astepta si alte rasp sunt curioasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici primesti sigur banii : http://bit.ly/a2Xl2Q

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Grunwaldmantuitorul a răspuns:

Da, Dar ai nevoie de MULTA experienta sau sa iti controlezi FOARTE BINE si ATENT emotile

| AlanaGlowey a răspuns:

Buna eu is aia cu poza alana nu mi-a aparut acole ce imiai zis

| Carfas_Ramona_1990 a răspuns:

Iforex este una dintre cele mai neserioase compani de forex si sarace care nusi permite sa piarda