| Cozyy a întrebat:

In cat timp o sa imi intre banii in cont de la iForex? Stie cineva?

tot astept de 5 zile si...nimicstraight face

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Ai tranzactionat pe real, sau pe demo?rolling on the floor

| Sup3rMan a răspuns:

Castiga bani de acasa
Esti platit pentru fiecare vizitator adus
Bonus 300 puncte promo
http://originals.ro/31652bani

| Karelia123 a răspuns:

Sincer nu stiu, dar iti recomand sa contactezi pe cineva de la iForex.

| carla2009carla a răspuns:

Imi cer scuze,nu am un raspuns pentru tine, am o intrebare.Ce site e asta, sa faci bani la calculator? m-ar interesa daca vrei sa imi spui.

| a1doru a răspuns (pentru carla2009carla):

E un site, ca sa PIERZI bani pe calculator!rolling on the floor

| carla2009carla a răspuns (pentru a1doru):

Super dragut raspunsul tau, dar sunt sigura ca sunt mai multe site-uri pe care SA PIERZI bani, daca vrei esti invitatul meu.Nu te mai amuza sa nu te doara burtica.SARBATORI FERICITI