| lemonade666 a întrebat:

am si eu o intrebare legata de magazinele de haine sh. daca vreau sa imi deschid un magazin de haine sh de unde iau hainele? imi trebuie un contract cu cineva? ce trebuie? magazinul il deschid dar cum iau marfa si cu cine ar trebui sa vorbesc? cum imi ajunge marfa? practic... de unde fac rost si cum de haine sh? multumesc, dau funda.

1 răspuns:
| albastrel123 a răspuns:

Eu am un prieten care cumpără marfă din București... dacă vrei ceva mai ieftin și in cantități mari încearcă pe Alibaba sau Aliexpres...partea proasta e ca ajung greu in tara (cam 2 luni)