| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare seriosa si astept raspunsuri serioase. Vreau sa deschid un magazin cu haine. Cati bani trebuie sa am la inceput si ce acte imi va trebuii? Multumesc!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Bani îți trebuie să îți cumperi haine să ai un loc unde să fie magazinul să faci locul să arate bine actele s-ar putea să te coste, actele te duci fie la primaria din orașul, satul tău sau la primăria capitalei de județ și îți dau ei detalii, funda?