| petruta a întrebat:

Buna am si eu o intrebare un vecin sia luat un mp4 nou are melodiile lui in el dar m-a rugat pe mine sai mai bag si lui nij muzica nu imi merge am transformat melodiile in format mp4 tot nu merge dc im spune ceva de genul k el este full si mp4 este de 9 gb happy dau funda cine raspune primul

Răspuns Câştigător
| Bullweif a răspuns:

Poti sa verifici cata memorie libera mai are. Si din cate stiu eu mp4 e format video, si ocupa destul de mult. Refa`le, si pune`le mp3.

1 răspuns:
| YoSiAtat a răspuns:

Dai un format la mp4(reformatare, resetare)! si dupa incearca sa bagi melodii in format.mp3 si doar clipurile in mp4 sau 3gp.