| Winners10 a întrebat:

Am si eu un card la Alpha Bank, iar acum as dori sa il inchid. Pana acum imi intra alocatia dar acum ca am terminat liceu nu mai primesc alocatie si doresc inchiderea lui. As vrea sa va intreb daca trebuie sa platesc ceva pentru a-l inchide si cat daca stiti happy

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te duci la o unitate Alpha Bank si soliciti inchiderea contului de card.
In mod normal nu se plateste, dar nu stiu exact cum este la aceasta banca, afli de pe internet sau la unitatea bancara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai contul pe minus, adica ti ai platit toate comisioanele nu ar trtebui sa platesti nimic. ca sa fii sigur iti citesti contractul

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu costa nimic.