| carla2010 a întrebat:

Am stabilit un buget de marketing pentru afacerea mea, dar nu stiu pentru ce sa-l aloc - online sau offline? Daca il impart pe din doua nu imi ajunge sa fac nimic sad

Răspuns Câştigător
| niculita4tpu a răspuns:

E nasol daca nu poti imparti banii in 2; eu as merge pe offline in cazul tau, carti de vizita, afise, fluturasi, chestii de-astea. Uite ce am citit aici: http://www.meritacitit.ro/......ent-serios

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Lipsa detalii, dar atata timp cat e o afacere toti bani, ar trebuie redirectionati catre ea.

| Leon a răspuns:

Sa inteleg ca site-ul tau e obiectul afacerii. Am sa ma uit peste site, n-as vrea sa fiu obiectiv, dar cred ca online... mai vb happy

Răspuns utilizator avertizat