| Foarfeca a întrebat:

Am un magazin pe breslo (http://www.breslo.ro/Shop/botsypink). Credeți că este vreo problemă dacă trimit brățările cu timbru normal, nu pentru colet? Adică este destul de subțire și. Se poate întâmpla ceva dacă o pun așa? Și taxa pentru colet cam cât ar costa? Fundă :]

Răspuns Câştigător
| cei7pitici a răspuns:

Salut, daca bratarile sunt subtiri cum ai spus tu nu este nici o problema platesti mai putin insa daca plicul se pierde nu prea ai ce sa faci dar cazurile sunt rare, doar daca trimiti recomandate cantareste plicul si iti spune o suma.pretul unui colet depinde de greutatea lui pentru produse mici de pana in 500gr undeva la 7-10 lei daca ai un plic mic poti sa il trimiti cu fan courierul ajunge in 24 ore si platesti in functie de marime si km nu e diferenta foarte mare fata de posta.Sanatate!