| Foarfeca a întrebat:

Ce părere aveți despre magazinul meu breslo? www.breslo.ro/Shop/botsypink Adică produsele sunt în general la comandă, pentru că nu am de unde să știu preferințele fiecăruia. Ce părere aveți despre prețuri? Ați fi interesați să cumpărați așa ceva?

4 răspunsuri:
| Scliparici a răspuns:

Eu una nu as da 10 lei pe asa ceva.

| Foarfeca explică (pentru Scliparici):

Având în vedere prețurile din celelalte magazine și că taxa de transport este 8 lei...

| Renes a răspuns:

Agree,SuntVisatoareMereu.

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam www.eldiva.ro Colectii noi de costume de baie pentru aceasta vara!
Rochii, costume, jeans, sacouri, camasi, bluze, etc. Fii in pas cu moda!