| Lorena6879 a întrebat:

Bună, aplicația YouBRD și Mysodexo îmi da erori. Nu stiu ce sa fac, tot îmi arata la My BRD loading, și la My SODEXO eroare. Ce poate avea? Mâine iau avansul de salariu. Poate sa fie aia o cauză? Sau ce poate sa fie?

18 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Ai incercat sa ii dai la aplicatie oprire fortata si sa repornesti aplicatia?

| Lorena6879 explică (pentru cfrtobias):

Nu, o sa încerc

| cfrtobias a răspuns (pentru Lorena6879):

Ai reusit sa intri sa vezi cati bani ai?

| Lorena6879 explică (pentru cfrtobias):

Nu

| cfrtobias a răspuns (pentru Lorena6879):

Poate incerci sa dai restart la telefon, sau poate au updaturi noi la aplicatie si de asta nu iti merge

| Lorena6879 explică (pentru cfrtobias):

Am încercat sa întru în appgallery sa dau update și nu întra nici în appgallery, tot loading. Si internet bun am

| cfrtobias a răspuns (pentru Lorena6879):

Tu trebuie sa intri in magazin play si acolo sa dai update la aplicatiile astea 2, daca au update

| Lorena6879 explică (pentru cfrtobias):

Am Huawei, asa ca nu am google services pe el, am dat și restart și nu merge

| cfrtobias a răspuns (pentru Lorena6879):

Nu stiu atunci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi e duminica.

| cfrtobias a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca e duminica nu trebuie sa mearga nimic? eu inteleg daca trimiti bani sau platesti facturi si vin in zile lucratoare, dar normal sa vezi cati bani ai ar trebui sa mearga

| IceRope a răspuns:

Sodexo este praf. Una dintre cele mai proaste aplicații posibile, fiind mai mereu nefuncțională. Totuși, primești e-mail când intră bănuții, la fel și atunci când faci cumpărături.
YouBRD nu prea pică.
Dezinstalează-le și fă o reinstalare. Ar trebui să funcționeze în cazul YouBRD. La Sodexo, așa și așa.

| Lorena6879 explică (pentru IceRope):

Am dezinstalat aplicația și am reinstalato și tot nu merge, ma tine la acel loading cu "Salut"

| Lorena6879 explică (pentru anonim_4396):

A mers pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Lorena6879):

Eu a trebuit sa platesc cash la Balada in Suceava pentru ca nu mergea.

| Lorena6879 explică (pentru anonim_4396):

De ce? Ca să vezi soldul la banca direct? Sau cum

| ramitzu a răspuns:

Du-te marți la brd şi dacă nu este de la ei, este de la telefon. Luni nu are cum să între salariul pentru că bancile nu lucrează şi nici tichetele.

| Lorena6879 explică (pentru ramitzu):

Mulțumesc, dar nu numai mie nu îmi merge you brd, nici la iubitul meu nu ii merge. Eu o sa aștept pana marți sa vad ce e