| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Salut TPU, am card sodexo pentru cazare in tara, concedii si nu stiu care pensiuni de langa Brasov primesc astfel de card ca sa platesc cazarea. Pe aplicatia mysodexo harta aia nu-ti arata nimic, ca lumea efectiv si eu nu inteleg nimic de acolo, stiti pensiuni care accepta sodexo? Sau ceva aplicatie care sa-mi arate pensiuni ce accepta? Multumesc

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Se poate sa cauti si pe siteul lor, nu doar in aplicatie.