| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

As dori sa-mi fac un stand si as dori sa stiu de ce acte am nevoie si mai multe informatii (ce fel de tratamente mi-ar trebui pentru apa...)) Cine ma poate ajuta FUNDA...plizZ

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Ce vei sa-ti faci?--- "stand" sau "ștrand "? --- in ambele cazuri, actele necesare se refera la cele necesare infiintarii unei firme (SRL, PF, II sau IF). Informatii despre tratarea apei din piscine gasesti dand un search pe Google.