| Zumm a întrebat:

As dori sa stiu daca anunturile referitoare la lucrul la domiciliu sunt valide ( in sensul ca nu sunt pacaleli ). Daca da, as dori niste recomandari. Multumesc.

5 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Sunt vrajeli, nu crede in ele pentru ca vei pierde o gramada de bani

Răspuns utilizator avertizat
| Roxanacretu2 a răspuns:

Salut! Tocmai s-a deschis o platforma numai cu job-uri la domiciliu si ma gandeam ca te-ar putea ajuta daca mai esti interesat in continuare. http://domiciliarii.ro

| danudanielu a răspuns:

Multe dintre ele nu mi se par credibile,

de regula depinde de anunt,

trebuie sa stii cu ce ai de aface.

Sfatul meu, daca chiar vrei sa lucrezi acasa, apuca te de un domeniu sigur.

cum esti la inceput si nu prea sti care sunt sigure iti recomand sa faci un search/research adica o cautare mare si aprofundata despre domeiu. Gasesti pe google, pe forumuri pe o gramada de chestii si locuri. afla de asemenea parerea altora despre acea "chestie la dominiciu".

daca nu apuca te de ceva serios si sigur happy care sa te implineasca. gandeste te la un lucru la care ti place sa faci sau la care esti bun/buna happy

mult spor happy

| cafemikka a răspuns:

Garantat si probat:
www.ganoderma-cafe.org