| isauranick a întrebat:

As dori sa stiu daca dezactivez creditul de la Orange Phone Credit il pot folosi? imi pot pune minute sau ceva de acest gen? stie cineva ceva? Va multumesc! O zi cat mai placuta!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca il poti folosi daca este dezactivat? Eu nu cred.

| Mike959 a răspuns:

Buna,sincer cred ca nu, cred ca se poate doar pentru telefon, dar cel mai ok ar fi sa suni la ei si sa-i intrebi, nu te costa nimic happy. Succes

| isauranick explică (pentru Mike959):

Am sunat la ei si nu se poate folosi il pierzi si data viitoare cand reincarci iti da bonusullaughing ce hoti! oricum multumesc frumos pentru raspuns! o zi buna!

| Mike959 a răspuns (pentru isauranick):

Astia sunt, esti la mana lor, cu mare placere.Multumesc la fel.

| BANN3R a răspuns:

Nu cred ca se mai poate folosi, cel mai sigur suna la Orange si intreaba.

| isauranick explică:

Stiam ca daca il dezactivezi iti revine in cont si il poti folosi cateva zile dar nu stiu cat este de adevarat, dar voi suna la ei. Va multumesc frumos!