| Julliejulia21 a întrebat:

As dori sa stiu si eu cum imi pot debloca cardul de Payonner. L-am blocat indroducand pinul gresit o singura data, si am introdus cardul in mai multe bancomate nestiind ca nu imi intrase banii pe el. In cont imi sunt. Mi s-a spus ca trebuie sa astept 24 de ore dupa care cardul va fi deblocat. Am asteptat mai bine de atat. Trebuie sa trimit e-mail companiei de unde am primit cardul sau sa imi dau o alta comanda la card? Nu gasesc alte solutii... cert e ca vreau ca acel card sa imi fie deblocat si nu stiu ce am de facut. Banii stiu sigurca mi-i pot recupera fiindca imi sunt in cont. Dau FUNDA! Multumesc frumos!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HM, contacteaza-i aici prin ce metoda vrei tu. Eu cand am avut probleme i-am sunat, dar vezi sa fie in orele de program. Apoi vezi ca au si "Customer service" in limba romana, cere sa vorbesti cu cineva in limba romana de la ei. Nu trebuie sa-ti comanzi alt card in nici un caz.
Vezi aici:
https://payoneer.custhelp.com/app/Contact_us