| MiKiDuTzaEo a întrebat:

Buna, as fi interesată dacă se pot șterge sumele intrate și ieșite de pe un cont, și acțiunile pe care le-ai făcut? multumesc.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Daca esti administrator conturi la acea banca si esti prietena cu seful IT-stilor. Oricum, mai repede sau mai tarziu tot se va prinde cineva si va va da in gat. Urmarea? "Tzu-hause".

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se poate. La ele au acces doar titularul contului care teoretic si produce acele tranzactii

| JackR a răspuns:

De unde sa fie sterse? Din evidentele bancii, niciodata!

| seularts a răspuns:

Pam Pam, ai comis-o daca tu iti imaginezi ca poti sterge vre-odata acele informatii!