| NPA a întrebat:

Buna,as vrea sa iti propun o metoda sa faci niste bani de buzunar usor si rapid. Eu in 2 zile am facut 3$ in doar cateva ore pe zi, poti face mult mai mult. Pentru a te convinge iti pot trimite o poza cu castigul meu actual. Mult spor:) http://www.clixsense.com/? 4440416

1 răspuns:
| ada2203 a răspuns:

Serios? 3$ in 2 zile? Eu am tradus niste americani, intr-o tabara timp de 5 zile si am primit 10$ pe zi, plus mancare si cazare gratis la un hotel de 4*, plus o tona de cadouri de la ei...