| St3fan97 a întrebat:

cine nu doreste sa face niste bani de buzunar rapid si usor cu ajutorul calculatorului si al internetului! nu de mult am auzit despre un site ptc care te platea pentru a te uita la reclame si mi-am facut cont astfel dupa o luna am reusit sa fac primi bani de buzunar lucrand doar 5-10 min pe calc! e fff usor! http://www.clixsense.com/? 4157014

1 răspuns:
| georgiana967 a răspuns:

Si? Care e nalamurirea ta? Ai incurcat site-urile, aici pui o intrebare si oamenii iti raspund, nu faci reclama cu site-uri de doi lei unde ai castigat tu banii nefacand nimic!