| LiaLia22 a întrebat:

As vrea sa ma inscriu intr-o afacere cu cosmetice, dar nu stiu pe care sa o aleg. Ma puteti ajuta cu niste informatii despre orice afacere de acest gen(plusuri si minusuri, bonusari, dicount-uri ş.a.)? Multumesc!

1 răspuns:
| ColdAsAlye a răspuns:

Pai Oriflame sau Avon. Avon e mai usor dupa parerea mea dar Oriflame-ul are chesti misto. Oricum nu primesti bani sau ceva, primesti discounturi si pana la urma alege o firma care iti si plac produsele deoarece o sa primesti din alea si da...