| horia777 a întrebat:

Nu pot sa mă decid dacă sa-mi cumpăr un iPad3 Apple sau o boxa Apple (mare, alba. Nu ii știu numele). Ma puteti ajuta cu răspunsuri cu plusuri si minusuri, linkuri sau altele?

Răspuns Câştigător
| AnonimuszWss a răspuns:

La boxa doar poti asculta muzica, nu prea te satisface prea mult. Darin schimb la ipad e cu totul alta treaba.Cand pleci in vacanta sau la tara sau intr-un oras sau chiar daca stai acasa te poti distra, asculta muzica, te poti juca, iti bagi internet pe ea si stai pe mess, facebook, TPU etc... Sper ca te-am ajutat.:d

1 răspuns:
| Crysty123 a răspuns:

Ipad 3 e mult mai bun si mai folositor ca o boxa+ca ii poti pune aplicatiiwinking