| argintiu100 a întrebat:

As vrea sa stiu cat costa un bilet la concertul Lala Band din Oradea pe data de 21.02.2013.As vrea sa merg la concert foarte mult! Multumesc.

3 răspunsuri:
| cosminaelena99 a răspuns:

Pai..acum sunt intr-un fel de turneu si au fost si la mine in oras si cel mai ieftin era de la 80 de lei nu mai stiu suma dar daca o plateai puteai intra in culise si sa fai poze cu ei si altelebig grin

| Sadness12 a răspuns:

La noi la Oradea (sper ca stii ca is Alina Eremia official dupa nume) ar costa:
100 de lei bilet norma
150-200 lei daca vrei bilet vip
:*

| Sadness12 a răspuns:

Normal * scuze