| annutza14 a întrebat:

As vrea sa merg la concert lala band din 11 august 2012. Cam cat ar costa un bilet si ar trebui s a le iau de acum sau atunci pe loc?

Răspuns Câştigător
| Undercover10 a răspuns:

Biletele pentru concertul din data de 11 august Lala Band de la Constanta costa in functie de categorie:
VIP - 300 de lei
Golden Circle - 200 de lei
Normal Circle - 75 de lei
Categoria I - 100 de lei
Categoria II - 50 de lei
Categoria III - 35 de lei
Biletele se pot cumpara de pe eventim.ro si din magazinele Germanos, Vodafone, Oranfge, Domo, librariile Humanitas si Carturesti.
Distractie placutahappy

2 răspunsuri:
| Undercover10 a răspuns:

Am uitat sa iti spun ceva! Eu zic sa le iei dinainte (daca nu esti din Bucuresti ca sa iti iei bilete din magazinele Germanos, Vodafone, Orange, Domo, librariile Humanitas si Carturesti, poti sa iti faci comanda online pe eventim.rohappy. Iti spun in caz ca e posibil sa nu mai gasesti atunci pe loc... Faci cum crezi ca e mai binehappy

| bianca100 a răspuns:

Si eu vreau sa merg, dar cat ar costa in Bucuresti la Vip?