| Vecina a întrebat:

As vrea sa stiu cat de cautate sunt, cam ce salarii sunt si unde pot lucra dupa ce termin facultatea de psihologie si vreau sa ma specializez in:psihologie juridica,-Psihologia clinică

- Consiliere psihologică sau

- Psihoterapie.Ma refer atat in tara, cat si in strainatate.

1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

Off citi pshihologi o sa fie in tara asta. de nu o sa facem altceva decit sa mergem la terapie... mai bine te faceai pshihiatru ca acolo vom ajunge cu totii cit de curind...