| Balaj_Emanuela_1996 a întrebat:

As vrea sa stiu si daca ma puteti ajuta. Vreau sa cumpar un spatiu si sa fac frizerie. fara angajati. Doar eu sa lucrez. Pot face asta fara bac? Sau se poate rezolva cumva?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Da, dar ai nevoie de un curs de calificare - frizer in cazul tau, pe urma poti face un PFA.

4 răspunsuri:
| Balaj_Emanuela_1996 explică:

Deci as putea sa mi deschid o frizerie a mea, in care eu sa fiu si sef si angajat? fara bacalaureat?

| Dismally a răspuns (pentru Balaj_Emanuela_1996):

Da, poti sa-ti deschizi o frizerie sau orice alta firma fara probleme. Nu ai nevoie de bacalaureat pentru a deschide o firma.

| Balaj_Emanuela_1996 explică:

Multumesc mult. M-a ajutat raspunsul tau.

| Dismally a răspuns (pentru Balaj_Emanuela_1996):

Nu ai pentru ce, succes cu frizeria happy