| alle08 a întrebat:

As vrea sa vand cate ceva pe net. Imi poate spune cineva unde as putea sa fac lucru asta, ce trebuie sa fac, daca trebuie sa platesc ceva si cum sa procedez? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Încearcă pe tocmai.ro. Este un site unde postezi anunţuri gratuite. Poţi vinde absolut orice.
Pa-pa.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparat de pe okazii.ro cred ca trebuie sa-ti faci un cont acolo, si la sectiunea vreau sa vand, ai informatii. cred ca e si un numar de telefon la care sa ceri explicatii. bine, si tocmai.ro e un site de vanzari, cum spune miiCutSa

| KaDu a răspuns:

Incearca pe MERCADOR...
cam cu atat pot sa te ajut.