| 拉维尼亚 a întrebat:

Ați auzit până acum despre compania Heyadoo? Dacă da, este de încredere? Am primit recent o ofertă de muncă de la ei dar nu știu cât de veridici sunt, mai ales că jobul este online, deci nici nu te întâlnești cu angajatorii. M-am gândit totuși să încerc, nu am nimic de pierdut, vreau doar să aflu și alte păreri despre această organizație. Mulțumesc! Fundă!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este un job propriu zis.
Nu vin de nicăieri banii.
Au mai încercat și alții ca ei să adune oameni împreună pe un site într-o comunitate care fac de toate împreună.
Să citești pe situl lor, servicii de publicitate, unele gratuite, altele plătite, dacă chiar vrei ceva, plătești, monedă internă, tot felul de sufixuri și prefixuri.
Nu ai nimic de pierdut, înafară de timp, cu ei, până te saturi de povești.