| Winners10 a întrebat:

Buna, aveti idee cand vreau sa acceses siteul skrill nu ma lasa, imi scrie ca nu sunt autorizat sa vad acest site si imi da eroare HTTP ERROR 403. Am si niste bani in cont si nu vreau sa ii pierd. Voua va merge site-ul? https://www.skrill.com/ro/ am trimis si mesaje la ei dar nu am primit raspuns pana acum. Si cand introduc parola pe aplicatia mobila imi scrie ca parola este gresita. Va rog ajutati-ma... macar sa imi recuperez banii

1 răspuns:
| Alex_Cioba_1994 a răspuns:

Am patit si eu. Probabil nu le mergea site-ul si de aceea zicea ca e parola gresita si nu puteai intra. Daca tot nu merge incearca de pe alt dispozitiv. Cred ca de pe aplicatia de pe telefon poti sa te conectezi doar cu adresa de email si PIN-ul de 6 cifre pe care l-ai setat cand ai facut contul.