| Mimi26567 a întrebat:

Buna! Bunica mea a primit acel card social zilele trecute, dar soldul e 0. Ea a iesit la pensie in noiembrie si acum a primit acel card. Cand se poate astepta sa i se incarce cardul? Intra si de pe lunile trecute?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Care card social?
Exista mai multe feluri (pentru energie, pentru alimente, etc.).
Vezi ce scrie pe site-ul emitentului, dupa ce o inregistrezi pe bunica - in contul ei vei putea vedea si sumele incarcate si cele existente de pe card.

| Standt a răspuns:

Cardurile alea se incarca la date fixe. Eu nu am. Stiu din ce am citit. Parca de doua ori pe an. Si nu vine nimic retroactiv.