| BlondaTha08 a întrebat:

Care este diferența între Samsung galaxy s3 și Samsung galaxy s3 replica? Iar pentru o pată pe ecran cât m-ar putea costa că o fac? Merita telefonul 150 lei?

2 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Este o diferenta enorma intre original si fake sau replica nu lua replica ca nu ai ce face cu ea dai banii degeaba pe el

| I0NUTZ a răspuns:

Replica este un FAKE asemanator dar mai slab/mai ieftin/mai prost...
Crede-ma... am luat Replica S3... cand atingeam ecranul nu facea mereu ce ziceam( apasam undeva; se pornea altceva) si nu are atatea app. ca S3 original

Merita la 150 dar dupa parerea me iti doar consumi bani pe ceva ce nu iti ie de folos si te plictisesti de el ca nu poti baga jocuri sau alte chestii
E bun doar sa suni straight face